Wiadomości z Izby

 • Skarby Europy zaklęte w szkle
  Dodano: 18/10/2017
  W dniach 12 – 13 października w Hotelu HP Park w Olsztynie odbyła się konferencja i finał konkursu „Skarby Europy zaklęte w szkle”, którego współorganizatorem była Pomorska Izba Rolnicza.  W wydarzeniu uczestniczyły grupy formalne i nieformalne z terenów województw: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, podlaskiego i pomorskiego.  Celem projektu było  wspieranie równowagi ekonomicznej i społecznej na obszarach wiejskich województw mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego poprzez promocję zrównoważonego rozwoju tych obszarów. 
  Czytaj więcej
 • Pomorski Piknik Zbożowy - Zdrowa żywność z polskich zbóż
  Dodano: 02/10/2017
  Wzorem ubiegłych lat Pomorska Izba Rolnicza w ramach promocji polskich produktów żywnościowych zorganizowała Pomorski Piknik Zbożowy dnia 16 września br na terenie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w  Lubaniu. Wydarzenie odbyło się we współpracy z Krajową Radą Izb Rolniczych ze środków Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych. 
  Czytaj więcej
 • Dożynki Diecezji Pelplińskiej w Lubaniu - fotorelacja
  Dodano: 18/09/2017
  Czytaj więcej
 • Pomorski Piknik Zbożowy
  Dodano: 13/09/2017
  Pomorska Izba Rolnicza serdecznie zaprasza na Pomorski Piknik Zbożowy, który odbędzie się w sobotę (tj. 16.09.2017) w Lubaniu k. Kościerzyny. 
  Czytaj więcej
 • Pismo PIR do Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych
  Dodano: 17/08/2017
  Zarząd Pomorskiej Izby Rolniczej zwraca się z prośbą o wsparcie wniosków adresowanych do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczących sobotnich nawałnic. 
  Czytaj więcej
FaceBook Pomorska Izba Rolnicza