Wiadomości z Izby

 • ONW a wnioski obszarowe 2019r.
  Dodano: 22/01/2019
  W związku ze zmianami dotyczącymi nowych zasad wyznaczania obszarów ONW, rolnicy, których gospodarstwa utraciły status ONW będą mogli złożyć w 2019 roku oświadczenie zamiast wniosku o płatności bezpośrednie, podobnie jak w roku 2018, jeżeli nie nastąpiły w gospodarstwie żadne inne zmiany. Rolnikom tym zostanie naliczone wsparcie przejściowe rekompensujące częściowo utratę tej formy finansowania.
  Czytaj więcej
 • FERIE ZIMOWE - Zapraszamy!!!
  Dodano: 27/12/2018
  Informujemy, iż w Biurach Pomorskiej Izby Rolniczej można zapisywać dzieci na zimowisko 2019 r.  Udział rodziców w kosztach pobytu i przejazdu na zimowisko wynosi  650 zł. Wiek dziecka do 16 lat.
  Czytaj więcej
 • Fotorelacja z Pomorskiego Stołu Bożonarodzeniowego 2018.
  Dodano: 17/12/2018
  Czytaj więcej
 • „Rolniczka - kultywator tradycji i koło zamachowe rozwoju gospodarstwa”.
  Dodano: 11/12/2018
  W dniach 26-27 listopada 2018r. odbyła się VIII Konferencja Rady do spraw Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich przy Krajowej Radzie Izb Rolniczych organizowana we współpracy z Mazowiecką Izbą Rolniczą pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego pt.„Rolniczka - kultywator tradycji i koło zamachowe rozwoju gospodarstwa”.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Kwidzyn.
  Dodano: 28/11/2018
  W dniu 22.11.2018 roku w Urzędzie Gminy w Kwidzynie odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Kwidzyn. Wśród zaproszonych gości w posiedzeniu uczestniczyli: Członkowie Rady Powiatowej PIR z powiatu kwidzyńskiego, Wiesław Burzyński – Wice Prezes Zarządu PIR, Dariusz Wierzba – Wójt Gminy Kwidzyn, Wiesław Szpura – Prezes Zarządu Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Malborku, Justyna Rydzińska – Kierownik BP ARiMR w Kwidzynie, Andrzej Grochowski – KOWR SGZ w Malborku, Zdzisław Maciag – Kierownik PZDR w Malborku, Radni i pracownicy urzędów gmin oraz zaproszeni rolnicy.  
  Czytaj więcej
FaceBook Pomorska Izba Rolnicza