Działalność 2023 - 2027

Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej powiatu Starogard Gdański

Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej powiatu Starogard Gdański
Dodano: 03/07/2024

W dniu 27.06.2024 roku w Gospodarstwie Rolnym Pana Ryszarda Gumińskiego odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej powiatu Starogard Gdański.
Spotkanie Rady rozpoczęło się wyjazdem do ZDOO w Radostowie w ramach realizacji operacji Wsparcie dla projektów demonstracyjnych i działań informacyjnych w zakresie „Produkcji i Wykorzystywania Krajowych Źródeł Białka Roślinnego na Cele Paszowe”.


Projekt ten jest prowadzony przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Biuro Powiatowe w Starogardzie Gdańskim. Na miejscu Pan Jarosław Kapiszka przedstawił zagadnienia związane z produkcją białka roślinnego na cele paszowe, w spotkaniu uczestniczył także Członek Zarządu PIR Pan Karol Przygocki.


Po powrocie Pan Lech Kolaska Członek Zarządu PIR oraz Przewodniczący Rady Powiatowej PIR serdecznie przywitał wszystkich członków Rady oraz zaproszonych gości w osobach:
Panią Sylwię Laskowską-Bobula zastępcę Dyrektora ARiMR OR w Gdyni, Pana Rafała Młyńskiego Kierownika ARiMR w Starogardzie Gdańskim, Panią Sylwię Chyła–Sandak Kierownik Zespołu Powiatowego Doradztwa Rolniczego w Starogardzie Gdańskim.


Następnie Pan Przewodniczący Lech Kolaska przedstawił sprawozdanie z Pracy Zarządu Pomorskiej Izby Rolniczej a w szczególności z Walnego Zgromadzenia oraz wizyty Ministra Rolnictwa Czesława Siekierskiego. Zaproszeni Goście przedstawili bieżące działania swoich instytucji po czym spotkanie zakończono.

(W.R.)

Wstecz
FaceBook Pomorska Izba Rolnicza