Działalność 2015 - 2019

 • Uroczyste spotkanie świąteczne dla rolników w Powiecie Nowodworskim
  Dodano: 10/12/2018
  07 grudnia 2018r.  w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste spotkanie świąteczne dla rolników. Organizatorem spotkania była Powiatowa Rada Pomorskiej Izby Rolniczej w Nowym Dworze Gdańskim. Pan Andrzej Sobociński przywitał wszystkich zebranych gości i złożył najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Bytowskiego
  Dodano: 03/12/2018
  Rada spotkała się ponownie w sali audytoryjnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bytowie w dniu 28.11.2018 r. Przewodniczący Leon Wnuk Lipiński zaproponował następujące tematy: 1.Obowiązujące prawo łowieckie, zgodnie ze znowelizowaną ustawą, dotyczące zgłaszania szkód, szacowania, odwołania, wypłaty odszkodowań.   2.Informacje o realizacji płatności i naborach wniosków w ramach PROW 2014 – 2020.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Nowodworskiego
  Dodano: 20/11/2018
  W dniu 20.11.2018r. w saki konferencyjnej Żuławskiej Spółdzielni SCh w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się czwarte w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Nowodworskiego. W posiedzeniu wzięli udział przedstawiciele ARiMR z Gdyni i Nowego Dworu Gdańskiego oraz Wiceprezes Pomorskiej Izby Rolniczej.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Starogardzkiego.
  Dodano: 25/10/2018
  Dnia 18 października br. w Lubaniu odbyło się Posiedzenie Rady  Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Starogardzkiego, połączone z Konferencją i Finałem Konkursu na najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne i Zagrodę Edukacyjną.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Malbork
  Dodano: 16/10/2018
  W dniu 11.10.2018 roku w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Starym Polu odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Malbork. Wśród zaproszonych gości w posiedzeniu uczestniczyli: Członkowie Rady Powiatowej PIR z powiatu malborskiego, Wiesław Burzyński – Wice Prezes Zarządu PIR, Jarosław Jelinek – Dyrektor Biura PIR, Grażyna Lemka – Naczelnik BP ARiMR w Malborku, Henryk Żak – Prezes Zarządu Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Nowym Stawie, Andrzej Grochowski – KOWR SGZ w Malborku.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Sztum.
  Dodano: 05/12/2018
  W dniu 04.12.2018 roku w Starostwie Powiatowym w Sztumie odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Sztum. Wśród zaproszonych gości w posiedzeniu uczestniczyli: Członkowie Rady Powiatowej PIR z powiatu sztumskiego, Wiesław Burzyński – Wice Prezes Zarządu PIR, Sylwia Celmer – Starosta Powiatu Sztum, Jan Wieczorek – Kierownik BP ARiMR w Sztumie, Henryk Żak – Prezes Zarządu Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Nowym Stawie, Wiesław Szpura – Prezes Zarządu Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Malborku, Andrzej Grochowski – KOWR SGZ w Malborku, Grażyna Pawłowska – Kierownik PZDR w Malborku.  
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Malbork.
  Dodano: 21/11/2018
  W dniu 19.11.2018 roku w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Starym Polu odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Malbork. Wśród zaproszonych gości w posiedzeniu uczestniczyli: Członkowie Rady Powiatowej PIR z powiatu malborskiego, Wiesław Burzyński – Wice Prezes Zarządu PIR, Krzysztof Grylak – Kierownik BP ARiMR w Malborku, Aurelia Jelinek – Starszy Specjalista ds. IRZ w BP ARiMR w Malborku, Henryk Żak – Prezes Zarządu Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Nowym Stawie, Wiesław Szpura – Prezes Zarządu Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Malborku, Andrzej Grochowski – KOWR SGZ w Malborku, Zdzisław Maciag – Kierownik PZDR w Malborku.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady PIR Powiatu Słupskiego
  Dodano: 31/10/2018
  Trzecie w tym roku posiedzenie odbyło się w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Słupsku w dniu 26.10.2018 r. Przedstawiciele PIW poinformowali, że w Dzienniku Ustaw z dnia 13 lutego 2018 r. poz. 360 ukazało się Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Nowodworskiego
  Dodano: 19/10/2018
  12.10.2018 r. w sali narad Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Nowodworskiego. Tematem spotkania była restrukturyzacja nieruchomości rolnej Niedźwiedziówka.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady PIR Powiatu Słupskiego
  Dodano: 09/10/2018
  Głównym tematem posiedzenia dnia 4 października 2018 roku była tegoroczna susza, która dotknęła większość gospodarstw. W posiedzeniu uczestniczyli przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.  
  Czytaj więcej
FaceBook Pomorska Izba Rolnicza