Działalność 2015 - 2019

 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Kwidzyn.
  Dodano: 28/03/2019
  W dniu 27.03.2019 roku w Urzędzie Gminy w Kwidzynie odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Kwidzyn. Wśród zaproszonych gości w posiedzeniu uczestniczyli: Członkowie Rady Powiatowej PIR z powiatu kwidzyńskiego, Sławomir Słupczyński – Wójt Gminy Ryjewo, Justyna Rydzińska – Kierownik BP ARiMR w Kwidzynie, Michał Wudarczyk – Z-ca Nadleśniczego Nadleśnictwa Kwidzyn, Arkadiusz Popielarczyk – Prezes Koła Łowieckiego Daniel w Kwidzynie, Leszek Zaremba – Prezes Koła Łowieckiego Odyniec w Kwidzynie, Waldemar Kondracki – Prezes Koła Łowieckiego Bizon w Kwidzynie, Waldemar Rumiński – Prezes Koła Łowieckiego Szarak w Gdańsku.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Tczewskiego.
  Dodano: 19/03/2019
  W dniu 15.03 2019r. w Świetlicy Wiejskiej w Szprudowie w Gminie Gniew odbyło się Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Tczewskiego.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Kościerskiego w dniu 27.02.2019r. w Nowej Karczmie.
  Dodano: 11/03/2019
  W dniu 27.02.2019r. w Sali GOKSiR w Nowej Karczmie, odbyło się Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Kościerskiego poświęcone wymogom kontroli na miejscu w zakresie realizacji programu ograniczenia odpływu azotu ze źródeł rolniczych.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Gdańskiego.
  Dodano: 06/03/2019
  W siedzibie Zarządu Pomorskiej Izby Rolniczej dnia 22 lutego br. odbyło się Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Gdańskiego. Na wstępie Pan Jan Wiczling – Przewodniczący Rady otworzył posiedzenie, przywitał gości oraz Członków Rady. Tematami posiedzenia było: Zmiany w nawożeniu gruntów ornych oraz zasady ich stosowania. Planowane działania ARiMR w zakresie PROW 2014-2020 na rok 2019 oraz składanie wniosków o dopłaty w formie elektronicznej (zasady uwzględniające nowe obszary ONW).Ubezpieczenia w rolnictwie oraz informacja z pracy Zarządu Pomorskiej Izby Rolniczej i KRIR.  
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady PIR Powiatu Słupskiego
  Dodano: 02/01/2019
  Ostatnie w tym roku posiedzenie odbyło się w Starostwie Powiatowym w dniu 21 grudnia 2018 roku, z udziałem Starosty Słupskiego Pawła Lisowskiego, który zapewnił, że drzwi  Starostwa są szeroko otwarte dla samorządu rolniczego. Zwrócił też uwagę na tematykę posiedzeń, ważną dla rolników. Uczestnicy posiedzenia otrzymali od Starosty kalendarze z fotografią widokową budynku.
  Czytaj więcej
FaceBook Pomorska Izba Rolnicza