Działalność 2015 - 2019

 • Posiedzenie Rad Powiatowych Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Tczewskiego i Powiatu Starogardzkiego
  Dodano: 05/07/2017
  W dniu 26.06.2017r. w Zespole Szkól Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie odbyło się połączone posiedzenie Rad Powiatowych PIR Powiatu Tczewskiego i Powiatu Starogardzkiego. Posiedzenie rozpoczął Pan Lech Kolaska Członek Zarządu PIR a zarazem Przewodniczący Rady Powiatowej PIR Powiatu Starogardzkiego, który przywitał wszystkich Członków Rad. 
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie RP Powiatu Bytowskiego
  Dodano: 30/06/2017
  Dnia 20 czerwca 2017 roku odbyło się posiedzenie Rady w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Kołczygłowach. Spotkanie prowadził przewodniczący Leon Wnuk Lipiński. Tematem wiodącym była restrukturyzacja zabudowanej nieruchomości położonej w obrębie Łobzowo, o łącznej powierzchni 248,2359 ha. Obok członków rady, licznie przybyli zainteresowani rolnicy. 
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady PIR Powiatu Gdańskiego
  Dodano: 04/04/2017
  W siedzibie PIR w Pruszczu Gdańskim dnia 22 marca br. odbyło się Posiedzenie Rady PIR Powiatu Gdańskiego. Najważniejszym tematem tego spotkania było – podsumowanie procesu rozdysponowania nieruchomości ze zlikwidowanej Stacji Hodowli Roślin Ogrodniczych Gdańsk-Wieniec, położonych na terenie miasta Gdańsk. Pan Jan Wiczling – Przewodniczący Rady Powiatowej PIR Powiatu Gdańsk przedstawił stanowisko Pomorskiej Izby Rolniczej, 
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady PIR Powiatu Słupskiego
  Dodano: 22/03/2017
  Posiedzenie w dniu 14.03.2017 r. połączono z udziałem w Konferencji Regionalnej organizowanej w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego O/Słupsk.   Wiodące tematy to:
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Tczewskiego
  Dodano: 09/03/2017
  W dniu 10 lutego w Radostowie odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Tczewskiego. Przewodniczący Karol Przygocki powitał przybyłych gości: Prezesa PIR – Zenona Bistrama, Wiceprezesa PIR – Wiesława Burzyńskiego, Przedstawiciela ARiMR ze Tczewa – Łukasza Kowalskiego, 
  Czytaj więcej
 • Wspólne posiedzenie Rad Powiatowych Człuchów i Chojnice
  Dodano: 03/07/2017
  W dniu 27 czerwca w Stacji Oceny Odmian w Wyczechach odbyło się wspólne posiedzenie Rad Powiatowych Człuchów i Chojnice. Przewodniczący Rady Powiatowej PIR w Człuchowie Leszek Łozowicki powitał przybyłych gości Burmistrza Miasta i Gminy Czarne Piotra Zabrockiego, Przewodniczącego Komisji Rolnictwa Bogusława Lonczaka, Kierownika AR i MR w Człuchowie Marka Bareckiego, Kierownika PODR Człuchów – Annę Kamińską, 
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Malbork
  Dodano: 05/06/2017
  W dniu 30.05.2017 roku w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Starym Polu (sala portretowa) odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Malbork.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Kościerskiego
  Dodano: 04/04/2017
  Drugie Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Kościerskiego odbyło się tym razem w świetlicy wiejskiej w Dobrogoszczu w dniu 27.03.2017 r. Na spotkanie przybyli zaproszeni przedstawiciele kół łowieckich wydzierżawiający obwody polne i leśne w powiecie kościerskim oraz przedstawiciele nadleśnictw: 
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady PIR Powiatu Bytowskiego
  Dodano: 22/03/2017
  W Starostwie Powiatowym w Bytowie w dniu 09.03.2017 r. odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Rady. Starosta Leszek Waszkiewicz na wstępie  podkreślił, że starają się wspierać sprawy związane z rolnictwem. Wyraził przekonanie, że w trakcie posiedzenia zostaną przekazane informacje, dotyczące wykorzystania środków.  
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Chojnickiego
  Dodano: 08/03/2017
  W dniu 28 lutego w Będźmierowicach odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Chojnickiego. Przewodniczący Dariusz Dąbrowski powitał przybyłych gości: Prezesa PIR – Zenona Bistram, Przedstawiciela RDOŚ Gdańsk- Witolda Winkowskiego Kierownika AR i MR z Chojnic – Bartosza Bluma,
  Czytaj więcej
FaceBook Pomorska Izba Rolnicza