Działalność 2015 - 2019

 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Tczewskiego.
  Dodano: 07/05/2018
  W dniu 26.04.2018r. w siedzibie Domu Kultury w Piasecznie odbyło się 3 w tym roku Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Tczewskiego. 
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Nowodworskiego.
  Dodano: 19/04/2018
  16 kwietnia 2018 r., odbyło się drugie w tym roku Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Nowodworskiego. Posiedzenie otworzył Andrzej Sobociński – Przewodniczący Rady PIR witając przybyłych członków rady oraz Wiceprezesa Pomorskiej Izby Rolniczej Pana Wiesława Burzyńskiego.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rad Powiatowych Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Starogardzkiego i Tczewskiego.
  Dodano: 22/03/2018
  W dniu 21. marca br. w Świetlicy Wiejskiej w Frący odbyło się połączone Posiedzenie Rad Powiatowych Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Starogardzkiego i Tczewskiego. Na wstępie Panowie Lech Kolaska i Karol Przygocki wspólnie otworzyli posiedzenie, następnie przywitali zaproszonych gości i przybyłych radnych rad powiatowych i rolników. 
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Wejherowskiego - 1 marca 2018 r.
  Dodano: 08/03/2018
  W Gminnym Ośrodku Kultury w Lini, pierwszego marca 2018 r., odbyło się drugie w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Wejherowskiego, połączone ze szkoleniem. Szkolenie zorganizowała Rada Powiatowa PIR razem z Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego w Wejherowie.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Nowodworskiego
  Dodano: 28/02/2018
  W dniu 28.02.2018r. w saki konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Nowodworskiego. W posiedzeniu wzięli udział przedstawiciele KOWR z Pruszcza Gdańskiego, przedstawiciele ARiMR z Nowego Dworu Gdańskiego, Wiceprezes Pomorskiej Izby Rolniczej, Starosta Nowodworski, przedstawiciele lokalnych samorządów oraz duża liczba rolników z Powiatu Nowodworskiego
  Czytaj więcej
FaceBook Pomorska Izba Rolnicza