Działalność 2015 - 2019

 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Słupskiego
  Dodano: 15/01/2018
  Piąte w tym roku posiedzenie odbyło się w Starostwie Powiatowym w Słupsku w dniu 21.12.2017 r. W posiedzeniu uczestniczyli: Starosta Słupski Zdzisław Kołodziejski, członek Zarządu Paweł Lisowski, Kierownictwo BP AR i MR – Adam Treder i Marek Kocaj, Główny Specjalista KOWR Monika Gniazdowska, Przewodniczący Zarządu Okręgowego PZŁ Marian Wilczewski, a także Dyrektor Oddziału PODR Wiesław Ziegert i Główny Specjalista PODR Eugeniusz Dańczak.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady PIR Powiatu Bytowskiego
  Dodano: 11/01/2018
  Przewodniczący Leon Wnuk Lipiński zwołał posiedzenie na dzień 15.12.2017 r. Miejscem obrad była sala audiowizualna Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bytowie przy ul. Gdańskiej 59. Jeden z tematów dotyczył dotychczasowej realizacji płatności bezpośrednich i planowanych naborów wniosków w ramach PROW 2014-2020, które przybliżył Kierownik Biura Powiatowego AR i MR w Bytowie Marek Syldatk.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Słupskiego
  Dodano: 04/01/2018
  W dniu  12.12.2017 r. rada odbyła czwarte posiedzenie, połączone ze szkoleniem, które miało miejsce w Urzędzie Skarbowym w Słupsku. Szkolący podkreślili, że JPK_VAT jest zestawem informacji o zakupach i sprzedaży, który wynika z ewidencji VAT za dany okres.
  Czytaj więcej
 • Uroczyste spotkanie świąteczne dla rolników w Powiecie Nowodworskim
  Dodano: 16/12/2017
  15 grudnia 2017r.  w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste spotkanie świąteczne dla rolników. Głównym organizatorem spotkania była Powiatowa Rada Pomorskiej Izby Rolniczej w Nowym Dworze Gdańskim przy współudziale Powiatowego Biura Doradztwa Rolniczego w Nowym Dworze Gdańskim. 
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Chojnickiej Rady Powiatowej PIR
  Dodano: 05/12/2017
  W dniu 1 grudnia w Sali Posiedzeń Starostwa Powiatowego w Chojnicach odbyło się trzecie posiedzenie Chojnickiej Rady Powiatowej.Przewodniczący powitał przybyłych gości: Ryszarda Sajnóg – Powiatowego Lekarza Weterynarii, Bartosza Bluma – Kierownik AR i MR Chojnice, Krystynę Lipińską – Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Człuchowie, Waldemara Wrycza – PODR Chojnice, Andrzeja Sabiniarz- Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Powiatu Chojnickiego, Ewelinę Wikę Czarnowską – Członek Zarządu PIR oraz przybyłych członków Rady Powiatowej.
  Czytaj więcej
FaceBook Pomorska Izba Rolnicza