Działalność 2019 - 2023

 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Człuchowskiego
  Dodano: 07/09/2021
  5 września w  Konarzynach podczas II Targów Rolno Przemysłowych odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Człuchowie.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Nowodworskiego
  Dodano: 03/09/2021
  25.08.2021 r w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Nowodworskiego. W zebraniu uczestniczyli członkowie Rady PIR, przedstawiciele ARiMR oraz PODR.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Kartuskiego
  Dodano: 30/07/2021
  Przedstawiciele samorządu rolniczego spotkali się 26 lipca 2021r. w Urzędzie Miasta Kartuzy.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Kwidzyńskiego
  Dodano: 30/07/2021
  W dniu 21.07.2021 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Prabutach odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Kwidzyn. Wśród zaproszonych gości w posiedzeniu uczestniczyli: Członkowie Rady Powiatowej PIR z powiatu kwidzyńskiego, Wiesław Burzyński – Prezes Zarządu PIR,  Marek Sobucki – Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kwidzynie, Marek Szulc – Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty, Justyna Rydzińska – Kierownik BP ARiMR w Kwidzynie, Andrzej Grochowski – KOWR SGZ w Malborku, Jędrzej Krasiński – Sekretarz Miasta i Gminy Prabuty.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Bytowskiego
  Dodano: 13/07/2021
  W dniu 07.07.2021r w sali GOK w Kołczygłowach, odbyło się Posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Bytowskiego. P. Leon Wnuk Lipiński - Przewodniczący Rady Powiatowej otworzył posiedzenie i przywitał członków Rady Powiatowej oraz przybyłych gości- Starostę Powiatu Bytowskiego, Burmistrza, Wójtów i Sekretarzy Gmin z terenu Powiatu Bytowskiego,  instytucji około rolniczych  i osób współpracujących z Radą Powiatową Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Bytowskiego:  Wiesława Burzyńskiego - Prezesa Zarządu PIR, Ryszarda Kleinszmidta –Wiceprezesa Zarządu PIR, Katarzynę Jasińską - Zastępcę Dyrektora PODR w Lubaniu, Dominika Szefera i Wiesława Chodak- przedstawicieli Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, Marka Sildatk - Kierownika BP ARiMR w Bytowie, Monikę Waśkiewicz i Michalinę Pacyno-Przedstawicielki PZDR w Bytowie oraz rolników.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Sztumskiego
  Dodano: 06/09/2021
  W dniu 19.08.2021 roku w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego  Oddział w Starym Polu odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Sztum.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Kościerskiego
  Dodano: 02/08/2021
  W dniu 24 czerwca 2021 r.w sali konferencyjnej PODR w Lubaniu, odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej PIR Powiatu Kościerskiego.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Malborskiego
  Dodano: 30/07/2021
  W dniu 06.07.2021 roku w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Starym Polu odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej z Powiatu Malbork. Wśród zaproszonych gości w posiedzeniu uczestniczyli: Członkowie Rady Powiatowej PIR z powiatu malborskiego, Wiesław Burzyński – Prezes Zarządu PIR,  Henryk Żak – Prezes Zarządu Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Nowym Stawie, Wiesław Szpura – Prezes Zarządu Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Malborku, Adam Krupa – Kierownik ELEWARR Oddział w Malborku, Jolanta Maliszewska – Starszy Specjalista ds. Obrotu Towarowego i Kontraktacji, Joanna Dziedzic – Przedstawiciel Cukrowni Malbork, Krzysztof Grylak – Kierownik BP ARiMR w Malborku, Grażyna Lemka – Naczelnik BP ARiMR w Malborku, Aurelia Jelinek – Starszy Specjalista ds. IRZ w BP ARiMR w Malborku, Andrzej Grochowski – KOWR SGZ w Malborku.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Wejherowskiego
  Dodano: 26/07/2021
  Przedstawiciele samorządu rolniczego spotkali się 15 lipca 2021r. w Urzędzie Miasta Reda. W spotkaniu uczestniczył Pan Krzysztof Krzemiński, Burmistrz Redy, natomiast  Zarząd Pomorskiej Izby Rolniczej reprezentował Pan Karol Przygocki.
  Czytaj więcej
 • Posiedzenie Rad Powiatowych Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatów Starogardzkiego i Tczewskiego
  Dodano: 08/07/2021
  W dniu 05.07.2021r. Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej Powiatu Starogardzkiego i Tczewskiego. Na wstępie pan Lech Kolaska Przewodniczący Rady Powiatowej PIR w Starogardzie Gdańskim, oraz pan Karol Przygocki Przewodniczący Rady Powiatowej PIR w Tczewie przywitali przybyłych gości a przede wszystkim Dyrektora PODR w Lubaniu Pana Andrzeja Dolnego, p.o. Zastępcy Dyrektora Panią Katarzynę Jasińską, pracowników PODR Pana Daniela Dąbrowskiego i Grzegorza Manowskiego oraz  wszystkich Członków Rady Powiatowej PIR Powiatu Starogardzkiego i Tczewskiego.
  Czytaj więcej
FaceBook Pomorska Izba Rolnicza